Pts. Ağu 2nd, 2021

“Yılan korktun mu?” repliğiyle tanınan simge barankoğlu yıllardır sosyal medyanın dilinden düşmüyor. Her hareketi ayrı bir olay olan simge barakoğlu kimdir? aslen nerelidir? barakoğlu kaç yaşındadır? tarzında sürekli sorular geliyor. Bizlerde bu yazımızda sizlere Barankoğlunu, elimizden geldiğince sizlere anlatmaya çalışacağız.

Şuanda güncel takipçi olarak 774bin takipçisi bulunan simge barakoğlu doğum tarihini net olarak açıklamasa da 23 yaşlarındadır. boyu 1.69 kilosu olmasına rağmen kendisi sadece 55 kilo civarlarındadır. Kendisidoğma büyüme ve izmirlidir ve şuanda da izmir de yaşamaktadır.

Adnan Menderes Üniversitesi mezunu Simge Barankoğlu aslen İzmir Ödemiş‘lidir. Ares isminde Pitbull cinsi bir köpeği vardır.

Şuanda meslek olarak instagrammer olarak çalışmaktadır. En son videolarında ise farklı bir akım ile youtube üzerinden paylaşımlar yapmakta, ayrıca makyaj ürünü, elektronik sigara, zayıflatıcı ürün tanıtımları ile reklam dünyasına adım atmış gibi görünüyor.

21.yüzyılın popüler meslekleriden ve gençlerin hayalinde olan ve herkesin ünlü olma çabası işi içindeki sosyal medya fenomenliğinin en bilindik isimlerinden biride Simge Barankoğludur. Ailesine ve akrabalarına sosyal medya da hiç yer vermemektedir. Aktif bir tiktok kullanıcısı ve içerik üreticisidir. Tiktok’ta 1.3 Milyon takipçisi ve 42.2 Milyon Beğenisi bulunmaktadır. buda sosyal medya fenomenliğinde bir hayli başarılı ve etkili olduğunun bir göstergesidir.

Barankoğlu hayranları özelliklede kedileri çok sever . Kendisi 2 adet kedi beslemektedir. Son zamanlarda Simge Barankoğlu ifşa oldu konusu ile etiketler açılmıştı. bunun ne olduğunu soranlar. Barankoğlu iyi bir sosyal medya kullanıcısı ve aktif bir kitlesi olduğundan bu mevcut kitleye ücreti dahilinde reklamlar yapmaktadır ve son paylaştığı elektronik sigara reklamı yüzünden polisler tarafından göz altına alınmıştır. Ancak herhangi bir tutukluluk söz konusu değildir. Umarım kendiside bu tarz reklam videolarından uzak durur diyoruz. Ve kendisine uzun sağlıklı bir hayat diliyoruz.

umarım yazdığımız bu yazıyı beğenmişsinizdir. İsterseniz paylaş butonlarımızdan bizleri sosyal mecralarda destekleyebilir. yazımıza yorum yapabilir veya bloğumuza abone olabilirsiniz. Bizleri takipte kalın siz değerli takipçilerimizi çok seviyoruz

İFŞA VİDEO LİNKİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir