Pts. Ağu 2nd, 2021

Aslıhan gürbüz erkek takipçisi tarafından bir mesajı ifşa etti. Güzel oyuncu Aslıhan gürbüz İnstagram hesabından kendisine cinsel içerikli mesaj atan takipçisini hikayesinde etiket atarak ifşa etti.

“Ufak tefek cinayetler” dizisi İle tanınan güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz Bilindiği üzere İstanbul karmaşasından kaçıp Ege’ye yerleşmişti. Yukarda resimde belirttiğimiz gibi mesajı atan takipçisini “ biz susmayacağız siz adam olacaksınız “. Şeklinde mesaj atarak Instagram profilinde paylaştı ve etiket attı . Alparslan Dinçer adındaki takipçisi ifşa olduğunu anlayınca O mesajı kendisine dikkat çekmek için attığını söyledi.

Aslıhan Gürbüz de bunun üzerine hep ayni mevzu “dikkat çekme” yapamayacağınız yok gibi dikkat çekmek için sonra ardından Ablalar, sen iyi birisinler , sana saygı duyuyorumlar.Sosyal medya dikkat çekmek için can sıkacaksınız, tacizci veya hakaret edeceğiniz bir mecra değil. Kendinizi var ettiğinizi hesapla şikayetle kapatılacak. Eşiniz dostunuz aileniz yaptıklarımızı görecek !!! Utanç yaşamadan yanlış olduğunu anlamıyorsunuz bu arada zırnık canım sıkılmıyor ama ben susarsan diğer kadınlarda sar diye düşünüp öyle davranıyorum . Şeklinde mesaj atarak takipçisine yanıt verdi. Bu hareketiyle bir çok Bir çok Kişinin beğenisini aldı. Bizlerde tarz mesajlardan Rahatsız olduğumuzda siz takipçilerimize bildirmek isterim. Eğer sizlerde böyle bir durum ile karşılaşıyorsanız. Bu durumu bizimle paylaşmaktan Çekinmeyin. Kırmızı adalet karşısında aramaktan da vazgeçmeyin. Gün geçmiyor ki yeni bir rezillikle karşılaşalım. Sizlerde bunun gibi bir çok haber ve ifşa Gibi Yazılarımızdan haberdar olmak istiyorsanız. Blogumuza abone olup bize sosyal medyalardan desteklemeye unutmayın .

İFŞA VİDEO LİNKİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir