Pts. Ağu 2nd, 2021

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’yi etkisi altına alan kar yağışı, trafikte hem yaya hemde araçlara zor anlar yaşatıyor. Bu anlardan birine tanık olan Burcu Esmersoy trafikte bir araç sahibinin son model aracıyla ters şeride girerek trafiği tahlikeye attığı anlara hem şahit olup hemde sosyal medya hesabı hikayesinde paylaştı.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve aynı zamanda bunlara içerik üretebilen ünlülerin başında gelen Burcu Esmersoy’un İnstagram hesabında tam 4 milyon takipçisi bulunmakta. Asıl İsmi Kamile Burcu Esmersoy’dur. Kendisi güzelliğiyle dikkat çeksede, hem oyuncu hemde televizyon sunuculuğu yapmaktadır. 2 Ekim 1976 (44) İstanbul doğumludur. Ve boyu türk kadınlarının aksine uzundur. 174 cm uzunluğunda ve 58 kilo ağırlığındadır. Müge esmersoy adında kız Kardeşi vardır. 2005 tarihinden beri Survivor adlı televizyon kanalında sunuculuk yapmaktadır.

Güzel oyuncu Esmersoy aracıyla ters yöne giden bir aracı instagram hesabından ifşa etti. Üstelikte plakasına sansür atmadan direkt olarak hikayesinde paylaştı. İnsanların can ve al kaybına sürükleyecek bu olayda sürücünün bilerek mi yoksa kazayla mı ters şeride girdiğini bilmiyoruz. Ama Bu yönde eğer Burcu hanım bu kadar sinirli bir şekilde hikayesinde paylaştı ise, bunun bir kaza olmadığını tahmin ediyoruz. Peki bu denli trafikte ne tür bir insan, hangi şartlar altında kendisini ve başka insanların canını ve malını hiçe sayarak kazaya davetiye çıkarır ? Bu sorunun cevabını siz değerli okurlarımıza bırakalım.

Toplum kurallarda Burcu Esmersoy gibi duyarlı davranan oyuncu,sunucu,YouTuber ,Tiktokker veya başka platform ne olursa olsun ister 1 Milyon ister 1 takipçisi olsun. toplumsal hayatta karşılaştığımız bazı sorunları bu şekilde gerekli merci veya makamların görmesine olanak sağlarsak eğer t,oplum biraz daha yaşanılır biraz daha refah bir hale gelmez mi sizce de? Bizlerde bu toplumun birer parçası olduğumuza göre toplumsal olarak bazı yanlışlıkları lütfen görmezden gelmeyelim, duyarlı davranmaya çalışalım. İnsanlara , hayvanlara hatta bitkilere karşı bile yardımsever olmaya çalışalım iyilikten asla zarar gelmez.

İFŞA VİDEO LİNKİ

İ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir