Pts. Ağu 2nd, 2021

Sosyal medyan en ünlü isimlerinden biri olan Danla Biliç Kendisine sapık mesajlar atan takipçisini ifşa etti. Yaptığı pahalı Estetik ameliyatları ile gündemden düşmeyen sosyal medyanın kraliçesi Danla Biliç 25-30 yaşlarındaki bir takipçisi tarafından gelen mesajları ifşa ederek Emre çok ayıp değil mi? notunu düşerek instagram hikayesinde paylaştı. Gelin danla Biliç’i yakından tanıyalım.

Sosyal medya da Danla Biliç adıyla tanınan ünlü ismin gerçek adı aslında Neslihan Damla Aktepe’dir.  Neslihan Damla , 5 Ekim 1994 (26) Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesinden mezundur. İlk zamanlarda Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla tanınan Aktepe daha sonrasında ise YouTube adlı video içerik sitesinde Yüklediği makyaj videoları ile viral olmuştur. İnstgaram’da 5.9 milyon YouTube’de ise yaklaşık 3 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Danla Biliç İfşa Olayı Nedir?

Takipçilerimizin çoğu bilirler ki Dünyanın neresinde olursanız olun ünlü olmak göründüğü kadar kolay değil özellikle de kadınsanız ve güzelseniz işiniz bir hayli zor. Ülkemizde bu gibi durumlarla sürekli karşılaşıyoruz. ve bunları da sizler için derleyip haber haline getiriyoruz. Danla Biliç Aylardan beridir. bir takipçisi tarafından sürekli olarak bazı sapık mesajlarla taciz ediliyordu. Artık bir yerde usandığını düşünüyoruz ki; bu ismi artık dayanamayıp Tam 5.9 milyon takipçisinin bulunduğu İnstagram hesabından ifşa etti. Peki neden takipçisi böyle mesajlar attı diyecek olursanız onu söylememize gerek duymuyoruz. Bu tarz kişiliklerin uzman doktorlar tarafından tedavi edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Konuşmaların Ekran Görüntüsünü alan Danla Biliç’in paylaştığı resim aşağıdaki ektedir. Sizde bu ve bunun gibi haberleri güncel olarak takip etmek istiyorsanız blogumuza abone olmayı unutmayın Sağlıcakla kalın

Siz değerli okurlarımız eğer bu veya buna benzer durumlar ile karşılaşıyorsanız. Bizimle iletişime geçmekten ve gerekli yerlere bildirmekten sakın korkmayın. mail adreslerimize iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz.

İFŞA VİDEO LİNKİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir